2 400 HUF
[James] Fenimore Cooper: Útmutató. Képekkel. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,[1903],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+154+4 p.+11 (illusztrációk) t. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, az alsó sarkain törésnyommal.