1 000 HUF
Nova Irodalmi Intézet 2 kiadványa: Drozdy Győző: Aurora Borealis. Államregény, de nem utópia.; Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Bp., 1937, Nova. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, egy gerincen kis sérüléssel.