17484. 389. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ra