3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Schönberger Mór: Borura Derü. Elbeszélés az ifjúság számára. Németből átdolgozta Schönberger Mór. [Gross Magyar Ifjusági Könyvtára.] Győr, 1881, Gross Gusztáv, 1 t.+101+37+3 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben.