Supka Géza: A béke és a háború csodái. Bp., (1939.), Dante, 103 p.+35 t. Gazdag egész és kétoldalas fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó képtáblákkal. Ritka!
Ácsszerkezetek.Összeáll.: Bossányi József. Ipari szakkönyvtár 101-103. Bp., én., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban.
N. Magyar Tibor: Műbőrgyártás Magyarországon. (1905-1980.) Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói foltos műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Daguerre képei elkészítése módjának leírása. Közl.: Zimmermann Jakab. Bp., [1984], Országos Műszaki Múzeum. Az 1840. évi kiadás (Bécs, Hagenauer) reprintje, Karlovits Károly kísérőtanulmányával. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Heinz Straub: Fliegen mit Feuer und Gas. Die Geschichte der Ballon- und Luftschiffahrt. Aarau-Stuttgart,1984,AT Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, 2 db. Gárdonyi Jenő: Villamos gépek kezelése. Bp, 1947, a Szent István Társulat kiadása. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel. + Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp, 1943, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel.