1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Király Ferenc: Szobafestő, mázoló és tapétázó szakmai ismeretek. A szakmunkásképző iskola II-III. osztálya számára. Bp.,1973, Műszaki. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott állapotban.