15008.
389. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és fiai). A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Szerkeszti: Cholnoky Jenő. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.