15011.
389. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935.], Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal, kihajthatós térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.