15006.
389. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Dr. Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Szerkeszti: Cholnoky Jenő. Bp., [1937], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott.