15005.
389. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér képekkel illusztrálva, színes térképpel, panorámaképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.