15009.
389. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Sven Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Kondor Alfréd. Budapest, [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben.