10479.
389. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
Olvashatatlan monogrammal: Pipázó férfi, 1915. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Lapon kisebb foltokkal, sarkaiban sérült. Hátoldalán MNG 135/982 sz. bírálati címkével. 43,5x32,5 cm