10298. 389. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Takács Zoltán (1940-): Hollókői tél. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, lap szélén, képet nem érő foltokkal. 30x40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf