10319. 389. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Petőfi Pápán 1842 május. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap szélén apró foltokkal. 19,5x29 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf