Printed Materials

Number of items: 349

1937 Képes Pesti Hírlap. LIX évf. 1-263. sz., 1937. jan. 1-dec 31. Teljes évfolyam. Kopott félvászon-kötésben, egy lap sarkán hiánnyal. Nagyon gazdag képanyaggal, rajtuk a kor híreivel, ismert személyekkel, politikusokkal, közte: VI. György angol király koronázása, III. Victor Emánuel olasz király budapesti látogatása, vitéz Horthy István ravatala, Mussolini látogatása Berlinben. ...stb.
13500.

4 000 HUF
10,36
11,43
1938 Szent István napi istentisztelet meghívója Kálvin tér
13501.

1 000 HUF
2,59
2,86
1938 Az Új hírek c. pozsonyi újság november 6-i száma, benne a Felvidék visszacsatolásáról szóló cikkek kicenzúrázva.
13502.

3 000 HUF
7,77
8,57
19
1938 Dísztávirat Horváth Jenő illusztrációjával
13503.

800 HUF
2,07
2,29
1938 A magyar biedermeier kiállítás képes tárgymutatója + 1951 A magyar föld népeinek őstörténete c. kiállítás vezetője + Adressen verzeichniss der Ungarischen medailleure, német nyelven
13504.

2 000 HUF
5,18
5,71
1938 Salzburg fesztivál art deco stilusú. Kihajtható  térképpel
13505.

3 000 HUF
7,77
8,57
1938 Debrecen, nyári egyetem tanrendje ,kihajtható leporelló, kis beszakadásokkal
13506.

1 000 HUF
2,59
2,86
1938-39 A Felvidéki Magyar Hírlap 2. száma Horthy kassai bevonulásáról valamint egy évvel későbbi szám Kárpátalja visszacsatolásáról, az új határokról
13507.

3 000 HUF
7,77
8,57
19
1939 A tetük elleni védekezés, borító foltos + 1943 Bp, Irányelvek orvosok hadisebészeti továbbképzésére, Honvédorvosok Tudományos Egyesületének kiadása, borító foltos
13508.

2 000 HUF
5,18
5,71
1939 Budapesti Egységes Hálózat betűrendes távbeszélő névsora. + Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Távbeszélő Szaknévsora H.n., 1939, M. kir. Postavezérigazgatóság. Telefonkönyv. Néhány korabeli reklámmal illusztrálva. Papírkötésben,kissé sérült gerinccel, borítón tollas feljegyzésekkel. Hozzá tartozik: M. kir. Postavezérigazgatóság által postázott helyesbítések nyomtatvány.
13509.

6 000 HUF
15,54
17,14
1939 Margitszigeti ünnepségekkel kapcsolatos 3 db nyomtatvány (prospektus, szórólap, levelezőlap)
13510.

1 800 HUF
4,66
5,14
1939 Magyar Magtenyésztési Rt. Monori Mag árjegyzéke, 96p
13511.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF