15641. 390. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Fügedi Erik: Uram, királyom... A XV. századi Magyarország hatalmasai. Bp., 1974., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras