5 000 HUF
Howard Carter: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. FordÃtotta: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 62 t. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.