3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyar Századok sorozat 3 kötete (szerk.: Tolnai Gábor): Bethlen Miklós önéletírása I-II. köt. Tolnai Gábor előszavával. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket írta: V. Windisch Éva.; Kemény János önéletírása és válogatott levelei. Vál., sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: V. Windisch Éva.; Pápai János törökországi naplói. Vál., sajtó alá rendezte, előszóval és jegyzetekkel ellátta: Benda Kálmán. Bp., 1955-1959-1963, Szépirodalmi Könyvkiadó, 407+426 p.+ 8 t.; 589 p.+12 t.; 467+3 p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, a papírborítókon egészen kis szakadásokkal, jó állapotban.