History of the Communist Party of the Soviet Union /Bolsheviks/, Short Course. Moszkva, 1945, Foreign Languages Publishing House. Edited by a Commission of the C.C. of the C.P.S.U.(B.). Authorized by the C.C. of the C.P.S.U.(B). Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kötéssel, ceruzás beírásokkal.
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Francisco Carolo Palma (Pálma Károly Ferenc (1735-1787)): Notitia Rerum Hungaricarum. Editio III. Pars I-III. Pestini-Budae, et Cassoviae (Pest-Buda-Kassa), 1785, Sumptibus I. M. Weingand, et J. G. Koepf Bibliopol, (Typis Catharinae Landerer Viduae), 1 t.+6+783+13 p. + 1 t. (kihajtható); 630 +10 p. + 6 t. (kihajtható); 590 + 12 p. + 7 t. (kihajtható). Harmadik kiadás. Latin nyelven. Átkötött félv...
Korbuly Dezső: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 2003., II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel. Megjelent 400 példányban.
Grenitzer Róbert: A csevegő szaxofonos. Bp., 2003, Gesta. Wessely György fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003, VII. 9.).
Kardos György: A magyar klasszicista építészet. A magyar klasszicista építészet társadalmi, gazdasági és politikai alapjai. A magyar klasszicista építészet formaképzése. Mérnöki Továbbképző Kiadványok. Építőművészet Kérdései. Bp., 1953, Magyar Építőművészek Szövetsége-É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó, 89 p. 74 fekete-fehér képpel illusztrált. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval. Megjelen...
Bodó László: Knezich Károly honvéd tábornok. Studia Agriensia 19. Eger, 1998, a Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.