Magyar Századok sorozat 3 kötete (szerk.: Tolnai Gábor): Bethlen Miklós önéletírása I-II. köt. Tolnai Gábor előszavával. Sajtó alá rendezte és a jegyzeteket írta: V. Windisch Éva.; Kemény János önéletírása és válogatott levelei. Vál., sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: V. Windisch Éva.; Pápai János törökországi naplói. Vál., sajtó alá rendezte, előszóval és jegy...
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp.,(1902), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+297+3 p.+4 (hasonmás)+1 t. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó 3 hasonmással, az elülső borító belsején a papír szakadt.
Kiszely István: A magyar ember. A Kárpát-medencei magyarság ember-története. I-II. kötet. Bp., 2004, Püski. Fekete-fehér képekkel és térképekkel ilusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
A lengyel királyi kancellária libri legationum sorozatának magyar vonatkozású iratai II. 1526-1541. Közreadja: Tóth Péter. Miskolc, 2003, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé szakadt védőborítóval, könyvtest elvált a borítótól.
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Az mester emberek míveinek árazása. Csapók, gubások és szűrszabók, süvegesek és kalaposok árszabásai (1597-1821). Bp., 1995, MTA Néprajzi Kutatóintézet. Szerk.: Flórián Mária. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A népköltészet terített asztalnál. Benedek Elek emlékülés 2009. December 4-5. Szerk.: Benedek Katalin. Bp., 2011, MTA Néprajzi Kutatóintézete. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
Európai kulturális fórum és ellenfórum. Budapest, 1985. Szerk.:Gyarmati György. Bp, 2005, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.