Horváth Hilda: Szecessziós magyar ex librisek. 224/235. számozott példány. Bp.-Békéscsaba, 2016, Cellmed Invest Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Horváth Hilda: Szecessziós külföldi ex librisek. 300/271. számozott példány. Bp.-Békéscsaba, 2016, Cellmed Invest Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Ch. J. Blase: Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Already extinct.) (Anticommunist jokes from Hungary.) Fazekas Attila illusztrációival. Bp.-Békéscsaba,2015, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (500//350.) példány.
44 Jewish bookplates from Hungary. Magyar-zsidó exlibris. Összeáll.: Balázs Károly. Bp.-Békéscsaba, 2014., Cellmed Invest Rt-MMBKT. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (200/181.) példány.
Az angol líra kincsesháza I-VIII. Újkori és modern angol költők antológiája. Bp., 1958, Európa. Szerk.: Bartos Tibor. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.