1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Antal Sándor: A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói illusztrát, kopott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel.