Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok aláírt fotója, 14x9 cm
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.
A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban.
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Fekete-fehér és színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrált. Eredeti éleinél kissé sérült karton védődobozban, kiadói kartonált papírkötésben, máskülönben jó állapotban.
Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.