Books: Tales Number of items: 29
2345884
17817
390
Books: Tales
Other collectibles
Lázár Ervin: Gyere haza, Mikkamakka! Bp., 1980, Móra Ferenc. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2345925
17818
390
Books: Tales
Other collectibles
Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek? Réber László rajzaival. Bp., 1977, Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
1 400 HUF
2345869
17819
390
Books: Tales
Other collectibles
Janikovszky Éva: Örülj, hogy lány! Réber László rajzaival. Bp., 1983, Minerva. Dedikált. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
2344811
17820
390
Books: Tales
Other collectibles
Meseország, vidám világ. Péterffy Tamás meséi. A szerző által dedikált és datált (1937 nov.)! Bp., é.n., Hazai Hírlapkiadó Rt.. Kiadói papírkötésben, borító, gerinc, és címlap sérült. 2345899
17821
390
Books: Tales
Other collectibles
Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok. Állatmesék. Saját kutatási anyagának felhasználásával válogatta Madácsy László. Bp., 1978, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 400 HUF
2345909
17822
390
Books: Tales
Other collectibles
Gáspár János: Kerekecske dombocska. Mesék, versek, mondókák. Bukarest, 1978, Ion Creanga. Kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
2353192
17824
390
Books: Tales
Other collectibles
Lázár Ervin: A nagyravágyó feketerigó. Réber László. Bp.,1978,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2352233
17825
390
Books: Tales
Other collectibles
Kerek egy esztendő. Szerk.: Enczi Endre. Bp., 1953, Ifjúsági. Kiadói félvászon kötésben.
1 400 HUF
2345807
17826
390
Books: Tales
Other collectibles
J. Ch. Andersen: Mesék. Bp., 1994., Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 600 HUF
2326477
17827
390
Books: Tales
Other collectibles
össz. 22 db német nyelvű gyerek képregény az 1970-es évekből, 6 db Lucky Luke és egyéb vadnyugati témájú vagy humoros képregény zsebkönyv formátumban, az FF sorozatból. Kiadói papírkötés, részben kopott és megtört borítóval, belül általában jó állapotban / 22 pcs of comic books as pocket book, among them 6 pcs of Lucky Luke and other wild-west and humorous stories for children, from the FF series, cca 1970-1980, in German language, most of them with some wear on the cover
1 800 HUF
2311124
17828
390
Books: Tales
Other collectibles
Farkas Zoltán, Sós Judit: Erdély meséje. Bp. 2006, Jel-kép. Kemény Zsuzsa rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben.
2346141
17829
390
Books: Tales
Other collectibles
Kockás képregény 3 db száma: 22., 31., 35., Pif, Rahan, Cogan és mások kalandjaival, 22. sz. lapjai alján ázásfolttal
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035