17708. 390. Closed Online auction Books: Technics
1 600 HUF
0 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói foltos, kopott félvászonkötésben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf