15009.
390. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
41
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda, XIV+604 p. Nagyon gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.