40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Óriási metszet tétel: 100 db metszet a XVII-XIX. századig. Városképek, divatmeszetek, művészi alkotások, politikus arcképek. Litográfia, rézmetszet, acélmetszet. Több híres metszőtől. Érdemes megnézni! / Collection of 100 etchings and lithographies.