10503. 390. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
27
0 HUF
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris Carolus Diebold. Hidegtű, papír. Jelzett a dúcon. Üvegezett, sérült fa keretben. 16,5x10,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras