10436.
390. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm