10390.
390. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
TS jelzéssel: Opera kosztümök. 11 db ruhaterv különböző, nevesített operákhoz. Akvarell, papír, Jelzettek, 3 db üvegezett tablóban. Grafikák mérete 13x9 cm / Opera costumes. 11 water color images in 3 frames.