10393.
390. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Vendlocky F 1963 jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, kissé sérült fa keretben, 55,5x63,5 cm