10119. 390. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Kilátás az ablakból. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, törésnyommal lap szélén kisebb folttal, 28×38 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf