10145. 390. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Molnár Bertalan (1933-): Szentendrei madonna, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 41x29,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf