15 000 HUF
Porscht Frigyes (1929-): LGT a Lenin-körúton, 1983 (eredetileg cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 53×34 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.