10207. 390. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Sulyok Teréz (1959-): Tavaszvárás. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 48×68 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf