Photo Number of items: 475
2346027
12968
390
Photo
Other collectibles
cca 1950 Galambász fiú Nagy méretű vintage fotóművészeti alkotás, üvegezett keretben. 37x29 cm
2 000 HUF
2346200
12969
390
Photo
Other collectibles
cca 1930-40 össz 3 db fotó: Portré Bauer Ágoston rákospalotai műterméből; Rákospalota, Madách-téri áll. elemi iskola IV. V. osztályának növendékei, ifj. Kozma Gyula, Újpest felvétele; Előkelő társaság katonatisztekkel és civilekkel, Schäffer Gy. fényképész bp. műterméből; vintage fotók kartonra kasírozva, részben foltos és sérült kartonnal 10,5x14,5 és 17,5x23,5 cm közötti méretekben
1 000 HUF
2347933
12970
390
Photo
Other collectibles
cca 1970 Tánc, balett, színház 65 db művészi fotó előadásokról albumban.
5 000 HUF
2352078
12971
390
Photo
Other collectibles
1894 Siófoki emlék turisták nagy vitorlás hajón nagy méretű fotó 23x20 cm
3 000 HUF
2297524
12972
390
Photo
Other collectibles
cca 1910 Férj és feleség portréja, nagyméretű fotó kartonon, Urfahr, Pechan, a kartonon kopásnyomokkal, 33x28 cm
1 400 HUF
2345265
12973
390
Photo
Other collectibles
cca 1950-90 kisebb cipősdoboznyi, néhány száz db fotó, portrék, életképek, városképek stb., különböző méretben 2276900
12974
390
Photo
Other collectibles
1970 Külföldi úttörők magyar pajtásokkal a Balatonon, sajtófotó, fotó, 'Magyar Hírek' pecsétjével a hátoldalon, 18x24 cm
1 000 HUF
2276906
12975
390
Photo
Other collectibles
1968 Kempingezők a Balatonon, sajtófotó, fotó, 'Magyar Hírek' pecsétjével a hátoldalon, 18x23 cm
1 200 HUF
2297538
12976
390
Photo
Other collectibles
cca 1900-1930 Vegyes fotó tétel, 14 db, közte 4 db túrázós fotóval, változó állapotban, 12x8 cm és 23x17 cm közötti méretben+Félvászon fotóalbum , benne 2 fotóval, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1 600 HUF
2352121
12977
390
Photo
Other collectibles
1887-88 A Magyar Királyi Katholikus Főgimnázium 3 db nagy méretű tablója. Egyiken a tanári karral. Papír keretben. Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium 26x33 cm
3 000 HUF
2351906
12978
390
Photo
Other collectibles
cca 1880-1900 Régi fotóalbum 35 db, nagy részben katonai keményhátú fotóval.
5 000 HUF
2353431
12979
390
Photo
Other collectibles
cca 1920 Schlik-Nicholson Gép-, Waggon és Hajógyár Rt. által gyártott gőzturbinák kapcsolótáblákkal, 2 db vintage fotó kartonon, kissé kopott, karton szélein sérült, 16x23 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035