1983 Voyage en Hongrie. Magyarországi utazás. Kodály Zoltán jegyzetfüzete 1906-1910. Szerk., a képeket válogatta és az utószót írta: Sz. Farkas Márta. Bp., 1983, Múzsák. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1956-1966 Vegyes kotta tétel, 3 db:
Ránki György: Jaj de szépen muzsikálnak. Magyar dalok énekhangra, zongorakísérettel.;
Vágyom egy nő után. Harmonika album Lehár Ferenc műveiből. Átdolgozta: Kola József.;
Örökszép melódiák zongorára. II. köt. Bp., 1956-1960-1966, Zeneműkiadó. Papírkötésekben.
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.
3 db budapesti és bécsi operájával valamint osztrák színházzal kapcsolatos könyv: Czetényi Piroska-Szvoboda D. Gabriella-Bérczi Loránt-Bérczi Gábor: Az operaház. Bp.,1987, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Robert Haas: Die Wiener Oper. Wien-Budapest, 1926, Eligius Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Almanach der Österreichischen Bundestheater 1957. Wien, 1957, Bergland Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés