10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
1978 Angi Vera. Technikai forgatókönyv. Írta: Vészi Endre, forgatókönyv: Gábor Pál, dramaturg: Karall Luca, gyártásvezető: Onódi György, operatőr: Koltai Lajos, rendező: Gábor Pál. Bp., 1978, Objektív Studió. Aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 150 példányban.