1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
2 db Mikus Sándor (1903-1982) művészetét ismertető kiadvány. D. Fehér Zsuzsa: Mikus Sándor. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült papírborítóval. + Mikus Sándor Kossuth-díjas szobrászművész gyűjteményes kiállítása. 1961, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.