3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Elfried Bock: Die deutsche Graphik. München, 1922,Franz Hanfstaengl. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotban.