1 200 HUF
Harsányi Zsolt: Ecce Homo I-III. Munkácsy Mihály életének regénye. Bp.,1935, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.+Munkácsy Mihály képei. Ez a könyv Munkácsy Mihály ama festményeinek másait foglalja magában, amelyeknek regényét Harsányi Zsolt írta meg Ecce Homo című művében. Bp., én., Singer és Wolfner. Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.