1 000 HUF
Kopp Jenő: Magyar Biedermeier festészet. Officina Képeskönyvek. Bp, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.