10 000 HUF
10
Varga Nándor Lajos: Magyar Múlt. - - 40 fametszete Rajk Gyula szövegével. Bp., 1941, Szerzői, (O. M. Kir. Képzőművészeti FŐiskola Grafikai Osztálya - Globus-ny.), 2 sztl. + 40 sztl. lev.+ XL t. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső borító gyűrött. "Nyomtatott 500 példány, beleértve 100 számozott ( a művész betűjegye alatt jelezve a kezdőlapon és szerzői aláírással ellátott példány. Számozott (100/47.) példány, és a szerzők, Varga Nándor Lajos és Rajk Gyula által aláírt példány.