Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Bp., 1929, Orsz. Magyar Képzőműv. Társ. Athenaeum ny. Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Major Máté: Építészettörténet III. Tőkés és szocializmust építő társadalmak építészete. Bp, 1960, Műszaki Könyvkiadó. Dörflinger Endre rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel. Megjelent 3900 példányban.
Harsányi Zsolt: Ecce Homo I-III. Munkácsy Mihály életének regénye. Bp.,1935, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.+Munkácsy Mihály képei. Ez a könyv Munkácsy Mihály ama festményeinek másait foglalja magában, amelyeknek regényét Harsányi Zsolt írta meg Ecce Homo című művében. Bp., én., Singer és Wolfner. Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés...
Restaurálási tanulmányok. Timár-Balázsy Ágnes emlékkönyv. Szerk.: Éri István. Bp, 2004, Pulszky Társaság- Magyar Múzeumi Egyesület. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
Fieber Henrik: Üvegfestészet. Bp, én., Stephaneum Nyomda R. T. Fekete-fehér illusztrációkkal Szakadt, foltos papírkötésben, javított gerinccel, a bal alsó szélen szakadt lapokkal.
Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1930. évre. Bp, 1930, az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, meglazult kötéssel és foltos lapokkal.
1901 Magyar Iparművészet. IV. évfolyam, majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs: Györgyi Kálmán. Bp., Magyar Iparművészeti Társulat, 9-292 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, hiányzó lapokkal (I-VIII+1-8.), közte a címlap is, a 9. oldallal kezdődik.