Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Pukánszkyné Kádár Jolán: A budai népszínház története. Bp., 1978, Magyar Színházi Intézet. Készült 500 példányban. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Rippl-Rónai József centenáris kiállítása. Bp.- Kaposvár, 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Rippl-Rónai József képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
cca 1984-1990 Bujdosó Ernő (1944-) magyar festőművész borítón dedikált katalógusa,1900 körül és az Atelier Mensch, Hamburgban, 1984-ben rendezett kiállításhoz készült nyomtatvány, hátoldalán egy reprodukcióval
Aba-Novák emlékkiállítás. Bp., 1962, Magyar Nemzeti Galéria. B. Supka Magdolna tanulmányával. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Jakobovits Miklós: Helyszín. Gondolatok az erdélyi képzőművészetről. 1993, Literatus Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többe közt Ziffer Sándor, Mattis Teutsch János, Mikola András, Jándi Dávid és más erdélyi és nagybányai művészek alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Kopp Jenő: Magyar Biedermeier festészet. Officina Képeskönyvek. Bp, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Gorka Lívia keramikus kiállítása. Tihany, 1973, Magyar Hirdető- Győr-Sopron Megyei Nyomdavállalat. Koffán Károly fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.