Dr. Kós Károly,Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Szilágysági Magyar Népművészet. Bukarest, 1974, Kriterion Könyvkiadó.Egészvászon-kötés védőborítóban, jó állapotban.
Peternák Miklós (szerk.): F. I. L. M.. A magyar avant-garde film törtéenet és dokumentumai. Bp., 1991, Képzőművészeti Kiadó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, borítón kisebb sérüléssel és töréssel.
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 42. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Jelzésekkel. Kiadói papírkötésben.
Fajcsák Györgyi: Fehér Arany, mohamedánkék és hamvas őszibarack. Kínai kerámiák a Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum gyűjteményében II. Bp., 2011, Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. 299 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Fajcsák Györgyi, Renner Zsuzsanna (szerk.): A Buitenzorg-villa lakója: A világutazó, műgyűjtő Hopp Ferenc (1833-1919). Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum. 171 p. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.