Books: Architecture, Art Number of items: 209
2320688
16687
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Brodskaia, Nathalia: Naiv művészet. Bp., é.n., Ventus Libro. Színes reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban (zsugorfóliában).
1 400 HUF
2284840
16688
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rainer Zerbst: Antoni Gaudi. 1852-1926. Antoni Gaudi í Cornet - Az építészetnek szentelt élet. Fordította: Udvarhelyi László. Köln-Budapest, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft., 1992, 239 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2342856
16689
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2160360
16690
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bényi László: Paál László (1846-1879). 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2358777
16691
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Árvai Mária, Zsoldos Emese (szerk.): ,,...a világból a fényeket...". Ország Lili levelezése. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 526 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
2357487
16692
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szíj Rezső: Mikus Sándor. Mikus Sándor (1903-1982) által aláírt! Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kötése megtört, borító hátoldalán felületi sérülésekkel.
2 000 HUF
2357489
16693
391
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói gerincénél kissé papír védőborítóban. 2357519
16694
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Imre Györgyi (szerk.): A modell - Női akt a 19. századi magyar művészetben. Bp., 2004, Magyar Nemzeti Galéria. 487p. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Berény Róbert, Tihanyi Lajos, Gulácsy Lajos, Vaszary János, Lotz Károly, Székely Bertalan, Benczúr Gyula, Ferenczy Károly műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2357524
16695
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mezei Ottó (szerk.): Csáji Attila. Bp., 1997, Körmendi Galéria. 107p. Színes és fekete-fehér képekkel, Csáji Attila műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2360766
16696
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 20'21 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.
1 200 HUF
2360746
16697
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Corvina. Egry József műveinek jegyzékével valamint fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2360734
16698
391
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005., BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035