10 000 HUF
Emlény. Karácsoni, ujesztendei és névnapi ajándék. 1844. Hat aczélra metszett képpel. Ney Ferenc, Nagy Ignác, Kovács Pál, B. Jósika Miklós, Frankenburg Adolf, Császár Ferenc, Tóth Lőrinc írásaival.. Pest, 1844. Heckenast Gusztáv, 1 (címkép, acélmetszet) t.+4+247p.+5 (acélmetszetek) t. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, hiányos címlappal, egy tábla, és egy lap (63/64) kijár, egy lap sérült (65/66.), kissé foltos lapokkal.