Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, térképekkel, Kiadói festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza, kissé sérült fűzéssel, a színes Horthy-képpel az elejéről hiányzik.
Gyógyítás és megelőzés. Katona-egészségügy. Bp., 2010, Zrínyi. Előszót írta: Dr. Németh András orvos dandártábornok. Kiadói kartonált kötésben, Dr. Németh András által dedikált.
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, térképmelléklet hiányos, fotókkal illusztrált.
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, a Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány megbízásából kiadja az INTENT Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. . Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.