17139.
391. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 600 HUF
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. II. köt.: táblák. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 2 p.+ XL (A táblák előtt feliratos hártyapapírral) t. Átkötött félvászon-kötéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.